Sorry, your browser does not support JavaScript!
Žao nam je, ali vaš internet pregledač ne podržava JavaScript!
sortiranje po prodaji sortiranje po ceni    
Ženska odeća Muška odeća Donji veš Odeća i pribor Telefoni i telek. Mobilni telefoni Dod. pribor za mobilne Komunik. uređaji Kompjuteri i kancel. Potrošačka elektr. Nakit i modni dodaci Kuća i bašta Prtljag i torbe Obuća Majke i deca Sport i zabava Lepota i zdravlje Satovi Igračke i hobiji Venčanja i događ. Noviteti i pos. namene Automobili i motor. Svetla i osvetlj. Nameštaj Elektronske kompon. Kancel. i školski pribor Kuća Bezbednost i zaštita
2PCS/lot 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4g Antenna Aerial RP-SMA Male wireless router+ 17cm PCI U.FL IPX to RP SMA Male Pigtail Cable

2PCS/lot 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4g Antenna Aerial RP-SMA Male wireless router+ 17cm PCI U.FL IPX to RP SMA Male Pigtail Cable

Prosečna ocena: 4.9100
Cena: US $2.95 / komad
Cena sa popustom: US $2.952.95$ (0% popust)
32770053935
Htb-3100ab Optical Fiber Media Converter Fiber Transceiver Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Single Fiber 1 pair

Htb-3100ab Optical Fiber Media Converter Fiber Transceiver Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Single Fiber 1 pair

Prosečna ocena: 4.9100
Cena: US $13.99 / komad
Cena sa popustom: US $13.9913.99$ (0% popust)
32320728670
Long distance tracking telescopic gamin astro 320 antenna SMA male Garmin antenna of astro 220 alpha100

Long distance tracking telescopic gamin astro 320 antenna SMA male Garmin antenna of astro 220 alpha100

Prosečna ocena: 4.8100
Cena: US $6.98 / komad
Cena sa popustom: US $6.986.98$ (0% popust)
1864630139
12pcs/set FTTH Fiber Optic Tool Kit with Fiber Cleaver -70~+10dBm Optical Power Meter Visual Fault Lcator 5km

12pcs/set FTTH Fiber Optic Tool Kit with Fiber Cleaver -70~+10dBm Optical Power Meter Visual Fault Lcator 5km

Prosečna ocena: 4.9100
Cena: US $90.89 / komad
Cena sa popustom: US $29.9929.99$ (67% popust)
32272320716
Superbat Car Antenna for DAB DAB+ AM/FM Radio Built-in Amplifier SMA Male Connector Universal Roof Mount Rod Antenna 5m Cable

Superbat Car Antenna for DAB DAB+ AM/FM Radio Built-in Amplifier SMA Male Connector Universal Roof Mount Rod Antenna 5m Cable

Prosečna ocena: 4.9100
Cena: US $19.99 / komad
Cena sa popustom: US $17.5917.59$ (12% popust)
32812898799
JAKCOM RDW ID Card Reader Copy 125khz ID Card for R3 Smart Ring

JAKCOM RDW ID Card Reader Copy 125khz ID Card for R3 Smart Ring

Prosečna ocena: 4.6100
Cena: US $12.90 / komad
Cena sa popustom: US $12.9012.90$ (0% popust)
32815907620
1090MHz Antenna ADS-B/TCAS/SSR 3DBi Gains MCX Male Connector Aerial Magnetic Base RG174 3M Signal Booster

1090MHz Antenna ADS-B/TCAS/SSR 3DBi Gains MCX Male Connector Aerial Magnetic Base RG174 3M Signal Booster

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $3.15 / komad
Cena sa popustom: US $3.153.15$ (0% popust)
32516722287
Superbat Yagi Wifi Antenna 2.4GHz 16dBi Booster Wireless-G for 802.11b/g/n WLAN RP-SMA Male Plug Cable 5m Long Range Extension

Superbat Yagi Wifi Antenna 2.4GHz 16dBi Booster Wireless-G for 802.11b/g/n WLAN RP-SMA Male Plug Cable 5m Long Range Extension

Prosečna ocena: 4.9100
Cena: US $18.90 / komad
Cena sa popustom: US $16.6316.63$ (12% popust)
524364470
High Gain 13dBi 9 Unit 806-960 MHz External Outdoor Yagi Antenna F Connector for Cellphone Signal Booster GSM Direction Antenna

High Gain 13dBi 9 Unit 806-960 MHz External Outdoor Yagi Antenna F Connector for Cellphone Signal Booster GSM Direction Antenna

Prosečna ocena: 4.6100
Cena: US $31.24 / komad
Cena sa popustom: US $15.6215.62$ (50% popust)
32811659828
VHF  telescopic long range 1meter length strong signal antenna for gps gamin astro 320 antenna astro 220 alpha100

VHF telescopic long range 1meter length strong signal antenna for gps gamin astro 320 antenna astro 220 alpha100

Prosečna ocena: 4.9100
Cena: US $4.68 / komad
Cena sa popustom: US $4.684.68$ (0% popust)
2041168838
5pair Htb-3100ab Optical Fiber Media Converter Fiber Transceiver Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Single Fiber

5pair Htb-3100ab Optical Fiber Media Converter Fiber Transceiver Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Single Fiber

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $80.99 / pakovanje (5 komada / pakovanje)
Cena sa popustom: US $80.9980.99$ (0% popust)
32723110033
10pcs LC/UPC Fiber Pigtail with Single mode (G652D, G657A1, G657A2, G657B3)-0.9mm cable

10pcs LC/UPC Fiber Pigtail with Single mode (G652D, G657A1, G657A2, G657B3)-0.9mm cable

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $9.50 / komad
Cena sa popustom: US $9.509.50$ (0% popust)
32809050941
2sets/lot 433MHz 100meters Wireless Module kit (ASK transmitter STX882+ ASK receiver SRX882)+ 4pcs copper spring antenna

2sets/lot 433MHz 100meters Wireless Module kit (ASK transmitter STX882+ ASK receiver SRX882)+ 4pcs copper spring antenna

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $4.40 / pakovanje (2 komada / pakovanje)
Cena sa popustom: US $3.263.26$ (26% popust)
1952684664
Superbat WiFi Antenna 2.4GHz 12dBi Omni Aerial Booster RP-SMA 280cm Cable for IEEE 802.11b/g Wireless Router WLAN PCI Card

Superbat WiFi Antenna 2.4GHz 12dBi Omni Aerial Booster RP-SMA 280cm Cable for IEEE 802.11b/g Wireless Router WLAN PCI Card

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $15.99 / komad
Cena sa popustom: US $14.0714.07$ (12% popust)
523919491
High Quality 800-960mhz 1710-2500mhz 6dbi Omni Ceiling Indoor Antenna For 2G 3G GSM CDMA W-CDMA DCS Repeater Booster Amplifier

High Quality 800-960mhz 1710-2500mhz 6dbi Omni Ceiling Indoor Antenna For 2G 3G GSM CDMA W-CDMA DCS Repeater Booster Amplifier

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $12.00 / komad
Cena sa popustom: US $12.0012.00$ (0% popust)
756973846
High Gain 2/5dBi 800-2500 MHz Omni-directional Indoor Ceiling Antenna Female Connector for Repeater GSM CDMA W-CDMA Antenna

High Gain 2/5dBi 800-2500 MHz Omni-directional Indoor Ceiling Antenna Female Connector for Repeater GSM CDMA W-CDMA Antenna

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $19.98 / komad
Cena sa popustom: US $9.999.99$ (50% popust)
32808865889
GSM 850/900/1800/1900MHZ Fixed wireless terminal with LCD display, support alarm system, PABX, clear voice,stable signal

GSM 850/900/1800/1900MHZ Fixed wireless terminal with LCD display, support alarm system, PABX, clear voice,stable signal

Prosečna ocena: 4.8100
Cena: US $32.54 / komad
Cena sa popustom: US $28.6428.64$ (12% popust)
32817720319
2pcs 433mhz RF LoRa module SX1278 PM1280 Long-Distance communication Receiver and Transmitter SPI LORA  IOT+2pcs 433MHz antenna

2pcs 433mhz RF LoRa module SX1278 PM1280 Long-Distance communication Receiver and Transmitter SPI LORA IOT+2pcs 433MHz antenna

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $7.96 / pakovanje (2 komada / pakovanje)
Cena sa popustom: US $7.167.16$ (10% popust)
32699425331
Good signal receiving UV dual band yagi antenna 435M 145M repeater yagi antenna 144M-146M base station high gain yagi antenna

Good signal receiving UV dual band yagi antenna 435M 145M repeater yagi antenna 144M-146M base station high gain yagi antenna

Prosečna ocena: 5.0100
Cena: US $81.88 / komad
Cena sa popustom: US $81.8881.88$ (0% popust)
32474414590
433Mhz Antenna 5dbi SMA Plug Connector Straight Wifi for Ham Radio + SMA female bulkhead to Ufl./IPX pigtail cable 1.13 15cm

433Mhz Antenna 5dbi SMA Plug Connector Straight Wifi for Ham Radio + SMA female bulkhead to Ufl./IPX pigtail cable 1.13 15cm

Prosečna ocena: 4.6100
Cena: US $3.36 / komad
Cena sa popustom: US $3.363.36$ (0% popust)
32622636919
1Sledeća stranica

aliexpress , ali , shop , ali shop , online , prodavnica , online shop , online prodavnica , kupujem , prodajem , Komunik. uređaji
ALI shop - ONLINE prodavnica ::: Posetite najbolju ALI online prodavnicu sa najvećim izborom najboljih proizvoda po najnižim cenama. ... Telefoni i telekomunikacije ... ... Komunik. uređaji

чћшђж